Перші заняття

З 4 вересня тривають заняття в гуртку інформатики.перші заняття юних інформатиків На першому уроці учні ознайомились з темами, що вивчатимуться протягом навчального року. Особливо хвилюючим це заняття було для тих, хто вперше переступив поріг кабінету інформатики. Все тут було захоплюючим: і самі комп’ютери, і стенди, і постери робіт наших вихованців, що стали переможцями міжнародних та всеукраїнських перші заняття юних інформатиківконкурсів. Але найцікавіше було самим випробувати ці проекти. Ще б пак, адже, якщо бути старанним, то незабаром і сам створиш такі ігри, презентації, сайти.

Учні 2-ого і 3-ого років навчання зразу включились в серйозну роботу. Вони вже задумуються над вибором ВУЗу, до якого вступатимуть, і майбутньою професією. Нікого з них не треба переконувати в тому, що програмування сьогодні – це друга грамотність. Так само, як і Web-програмування.

перші заняття юних інформатиківГуртківці уже живуть передчуттям Міжнародного конкурсу «Бобер», круглого столу «Книга і комп’ютер в інформаційному світі», конкурсно-концертної програми «Посвята в юні інформатики» та багатьох інших цікавих заходів, що відбуватимуться в нашому Центрі і за його межами.

перші заняття юних інформатиківперші заняття юних інформатиківперші заняття юних інформатиків

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s