Екософт-2018


В житті кожного юного інформатика, який наполегливо вчиться, працює над собою, власноруч створює нові програми, обов’язково наступає момент, коли хочеться поділитися своїми надбаннями з іншими талановитими учнями, досвідченими науковцями, програмістами-професіоналами. Така нагода випала вихованцям міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Бочкову Андрію, Березюку Максиму, Решетнику Денису, Литвішку Даниїлу, Стельмащуку Роману, Артемуку Олександру та Мирончуку Богдану. Їх проекти були відібрані для участі у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2018».

Сам конкурс проходив з 21 по 23 лютого в Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі. Хорошому настрою сприяла гарна природа і цікаві екскурсії  на території закладу та враження від прогулянки визначними місцями Києва.

 

 

Формат заходу був незвичним для більшості наших учасників. Він передбачав постерний захист – коли учень чи студент розповідає всім охочим про свій програмний доробок, навіть, інколи не здогадуючись, хто зі слухачів є членом журі. Потрібно було також познайомитись з роботами інших конкурсантів.

 

 

Наполеглива робота наших юних інформатиків увінчалась солодкими митями нагородження. Литвішко Даниїл (вечірня школа, 10 клас) з програмою «Мобільний художник» посів перше місце в категорії «Програми спеціального призначення», колективному проекту Стельмащука Романа (НВК №9, 9 клас) та Решетника Дениса (НВК №9, 10 клас) «Кіберпензлик» журі присудило друге місце в цій же категорії. Серед ігрових програм перше місце зайняв проект Бочкова Андрія (Луцький НВК №24 – технологічний ліцей, 10 клас) «Worm Escape», другі місця – «Захмарний шлях» Артемука Олександра (гімназія №18, 11 клас) і «Технікус» Решетника Дениса, а «CatsVsMice» Мирончука Богдана (НВК №9, 9 клас) – третє місце. Бронзу виборов і  Березюк Максим (ЗОШ №23, 10 клас) з мобільним додатком «Продовж прислів’я»  в категорії «Навчальні програми».

 

 

Вітаємо юні таланти і бажаємо наснаги працювати далі і постійно самовдосконалюватись!

Дякуємо компанії SoftWestGroup, за підтримки якої ми розмістили на платформі PlayMarket мобільні додатки «Мобільний художник», «Технікус» і «Продовж прислів’я».

В інших джерелах про цей захід:

В Національному еколого-натуралістичному центрі пройшов ХVІІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2018»

 

 

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s