Я – талант!


Ми уже повідомляли, що двоє вихованців ЦНТТУМ – Стельмащук Роман і Решетник Денис потрапили до очного туру Всеукраїнського конкурсу з ІТ “iTalent”.

24 грудня в Києві, в Українському державному центрі позашкільної освіти відбувся фінал конкурсу. Там зібралась сотня найсильніших юних програмістів, web-програмістів, дизайнерів, аніматорів з усієї України. Кожен з них намагався переконати журі та гостей в тому, що його проект – найкращий, найперспективніший, найцікавіший. Завдання було надскладним, бо журі складалось з професіоналів високого класу, директорів та менеджерів успішних IT-компаній. Так, долю конкурсантів у номінаціях “Програмна розробка” та “Розробка комп’ютерної гри”, в яких виступали наші хлопці, вирішували Владислав Андріанов – керівник відділу зовнішніх комунікацій та маркетингу антивірусної компанії Zillya, Нейман Євген – кандидат фізико-математичних наук, програміст у міжнародній платіжній системі TYME та Коломієць Іван – директор з інформаційних технологій
U-Knight Web Studio. Ведучим заходу в цих номінаціях був керівник проекту Єременко Антон Віталійович. Його професіоналізм та почуття гумору забезпечили дружню невимушену атмосферу на заході, дозволили учасникам подолати хвилювання і гідно представити свої проекти.

Дійство вдалось насиченим і цікавим. Наші учасники взнали багато нового, надихнулися ідеями для подальшого вдосконалення своїх робіт. Напрочуд цінними виявилися дружні поради і рекомендації журі.

Урочистою і хвилюючою була мить нагородження. Решетник Денис в номінації “Розробка комп’ютерної гри” (старша вікова категорія) зайняв III місце, а Стельмащук Роман в номінації “Програмна розробка” (молодша вікова категорія) – I місце! Хлопці отримала грамоти, медалі та цінні призи. Вони справді їх заслужили, адже фіналу передували напружена праця і творчий пошук. Вітаємо наших юних талантів і зичимо подальших успіхів і здобутків!

 

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s