Майбутнє України


IMG_20170924_132119

24 вересня в приміщенні Східноєвропейського університету імені Лесі Українки відбувся очний етап обласного конкурсу-виставки молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”. До обасного конкурсу було допущено 16 чоловік з обласного центру та області. Урочисто відкрили захід Толстіхіна Галина Андріївна, директор комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” та Роговська Лариса Іванівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді  облдержадміністрації. Далі робота продовжилась у секціях “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”, “Електроніка та приладобудування”, “Матеріалознавство та перспективні технології”, “Технічна творчість та винахідництво”, “Машинобудування”, “Екологія та ресурсозбереження” та “Робототехніка та робототехнічні системи”.

Серед учасників конкурсу – вихованці

IMG_20170924_112910

Сопронюк Юрій під час захисту проекту

Луцького міського ЦНТТУМ Патіюк Максим і Сопронюк Юрій. Максим представляв відеоролик “Залежність людства від сучасних технологій”, в якому зокрема знайомив з методами захисту та збереження природи за допомогою сучасних приладів. Юрій презентував сайт “Ярмарок ідей” для обміну та розвитку творчих напрацювань сучасної молоді, зокрема вихованців Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Обидва проекти викликали зацікавленість аудиторії та жваве обговорення. Юні айтішники прислухались до порад журі і в подальшому вдосконалюватимуть свої проекти.

Журі конкурсу складалось з викладачів Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. За його рішенням Сопронюку Юрію дісталось друге місце в номінації “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”. Перше місце в цій номінації здобув Шумаков Максим, учень 11-ого класу Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-

Sopronyuk

педагогічної підтримки” Волинської обласної ради, а третє – Лугінін Бодан, учень 9-ого класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області (відомий у нас на гуртку, як Король-Кібернетик).

До речі, днями стало відомо, що Сопронюк Юрій здобув срібло ще й на XV Міжнародному конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів 

та учнів у номінації  “Краща графічна реалізація (15-18 років)”.

Вітаємо Юрія з подвійною перемогою та бажаємо йому і всім учасникам конкурсу “Майбутнє України” натхнення та подальших успіхів!

IMG_20170924_111016

Лугінін Богдан

IMG_20170924_112533

Патіюк Максим

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s