Стипендіат у галузі інформатики


ReshetnikStipendiya

На Святі «Учень року – 2017», яке відбулось 19 травня 2017 року у Палаці культури, було урочисто нагороджено найкращих учнів та педагогів навчальних закладів міста Луцька. Іменну стипендію у галузі інформатики та інформаційних технологій імені Михайла Кравчука було присуджено нашому вихованцю – Решетнику Денису.

Денис брав активну участь в організаційно-масових заходах з інформатики міського рівня, неодноразово ставав призером та переможцем конкурсів з інформатики та інформаційних технологій обласного та всеукраїнського рівнів, зокрема в 2016-2017 н.р.:

  • Обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність»: I місце за представлену роботу «Фрактали у природі і в космосі» (червень 2016 р.)
  • Всеукраїнський колоквіум «Космос. Людина. Духовність»: II місце в секції «Краса врятує світ» (вересень 2016 р.)
  • Обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки: III місце в особистому заліку в номінації «Програмування», I командне місце (листопад 2016 р.)
  • XIV Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2017»: I місце в обласному етапі в номінації «Юна надія» (січень 2017 р.) фіналіст всеукраїнського етапу в категорії «Ігрові програми» в номінації «Висока суспільно-корисна спрямованість» (лютий 2017 р.)
  • Міжнародний Чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий байт», регіональний етап: II-III місце в номінації «Junior Competition» (березень 2017 р.).

Вихованець має високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності. Це підтверджується його участю в таких заходах:

  • II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Волинського відділення МАН України: III місце в секції мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм (лютий 2017 р.)
  • X Міжнародна наукова студентська конференція «Молодь України як стратегічний потенціал розбудови національної економіки»: I місце в секції «Сучасний погляд на природничо-математичні науки», тези доповіді надруковані в збірнику конференції (березень 2017р.).

Вже три роки поспіль Денис займає перше місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій. Вперше він переміг на олімпіаді серед 8-их класів, будучи 7-микласником! Призові місця Денис займав і на олімпіаді з інформатики: I місце в 2015-16 н.р., III місце в 2016-17 н.р.

Три роки поспіль Денис бере участь в Міжнародному чемпіонаті «Золотий байт», проходить до регіонального туру та стає його призером.SONY DSC

Денис взяв участь у проведенні майстер-класу «Реалізація гри «Життя» у середовищі електронних таблиць» в рамках міського семінару для вчителів та керівників гуртків інформатики міста «Українознавчий аспект у викладанні інформатики» (2014 р.)

Гуртківець займає активну громадську позицію. Був учасником акцій «Зроби місто чистим», «Наукові пікніки». Активно долучається до підготовки навчально-виховних заходів Луцького міського ЦНТТУМ. Охоче ділиться своїми знаннями та досвідом з молодшими гуртківцями.

Вітаємо Дениса із заслуженою нагородою і бажаємо нових творчих здобутків!

 

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s