Ющишина Ірина


Я хотіла б запропонувати нові ідеї. Надіюсь, що вони через деякий час реалізуються та  полегшать життя людей. Ці прилади перш за все не будуть шкодити здоров’ю людей і природі.

Напевне усім нам набридли проводи, небезпечні розетки, які, крім того, ще й небезпечні для дітей. Багато коштів іде на електроенергію. Є альтернатива – розробити прилади, які будуть заряджатися не електроенергією, а електромагнітним полем Землі, яке ще не до кінця вивчене. Наприклад, щоб увімкнути новий комп’ютер, потрібно буде лише натиснути кнопку, а не плутатись у провідниках. Тоді користуватися електроприладами можна буде навіть у найглухіших районах Землі, тому що електромагнітне поле існує скрізь. З появою електромагнітних пристроїв широкого ужитку життя стане безпечніше та безтурботніше.

Також я надіюсь що зникнуть газові конфлікти між країнами, тому що газ для обігріву приміщень стане непотрібним. З’являться прилади розміром приблизно як мобільний телефон, які будуть очищати та обігрівати приміщення, не завдаючи людям ніяких клопотів.

Мені дуже хотілося, щоб  пересуватися  на далеку відстань стало просто і легко. Я думаю, що це можна забезпечити за допомогою телепортації – переміщення людей  з одного куточка світу в інший буквально за кілька секунд. Це можна реалізувати за допомогою спеціального приладу  розміром  з людську долоню. Якщо його людина  налаштує і потре, то її тіло розкладеться на атоми та переміститься у спеціальний пункт для переміщення; там атоми  складуться і стануть на свої попередні місця.  Це буде зручно, а головне безпечно.  Тоді захоплюючі подорожі стануть усім доступними.

Я вважаю, що вчені зберуть усі свої сили та винайдуть новітні технології, що покращать людям життя.  Це буде нова ера – ера безтурботного життя, яка настане для наших правнуків, а можливо і для нас.

 

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s