Щесюк Віктор


В XXI столітті, столітті нових технологій та відкриттів вчені винайшли багато нового. Я думаю що в якомусь 2067 році люди зможуть обходитись без машин та поїздів та іншого транспорту. Телепортація вирішить усі ваші проблеми. Хвилина до уроку? Не біда. Одягаєшся, береш портфель, телепортуєшся і ти в класі! Це значно зекономить час, збереже довкілля (оскільки ми знаємо, що викидні гази забруднюють наше середовище), збереже більше місця, бо там де були дороги тепер – будинки, офіси, магазини… Це  відбудеться, якщо вчені зможуть розкласти живий організм на молекули і транспортувати його на будь яку точку на планеті. Варто лише уявити те місце, куди тобі потрібно потрапити. Бац! І ти тут. Люди ніколи і нікуди не запізнювалися б. Дорослі вчасно потрапляли б на роботу, діти – в школу. Могли б до останнього сидіти вдома і дивитися телевізор  або дописувати уроки. Те, що я кажу здається малоймовірним, але нагадаю, що років 70-80 тому люди вважали, що мобільний зв’язок і телевізор – це нереально, не говорячи вже про комп’ютер. На сьогоднішні день майже кожного місяця з’являється в продажі нова модель телефону, планшету чи іще щось.  На мою думку, телепортація могла б бути цілком реальною.

Як на мене, не може бути вічних двигунів, оскільки ніщо не вічне. Не може бути машини часу  тому, що не існує іще якогось світу, який живе так як ми, але хвилину назад чи вперед. Через років 40-50 люди напевне зроблять так, що приклавши мікрочіп до звичайного скла, перетворюватимуть його на планшет або телефон, то чому телепортація не може існувати? Думаю, це цілком реально.

Ми знаємо, що час дуже цінний і його слід берегти.  З часом люди стають розумнішими і винаходять щось нове. Адже людина не народжується відразу з розумом як у дорослої людини. Вона навчається, розвивається. Наполегливі і жадібні до знань, винайдуть те, про що я написав.

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s