Ми живемо у ХХІ столітті – Горожанова Настя


Ми живемо у ХХІ столітті. І багато вже чого досягли у різних галузях науки, зокрема в інноваційних технологіях. Людей, які винайшли телефони, телевізори, інтернет і т.д. і т.п. справді можна назвати великими. Адже зараз ми не уявляємо без них життя.

Не розуміємо, як можна домовитись про зустріч або щось спитати на відстані без телефону . Саме тоді, коли не існувало телефонів, люди ходили один до одного в гості чи наперед домовлялись, але це не завжди було зручно, тому у наш час телефон вирішує всі ці проблеми блискавично.

А якщо взяти до уваги комп’ютер? Він служить не тільки для роботи в програмах Операційної Системи, можна черпати потрібну інформацію через інтернет  . І не потрібно нагадувати, що соціальні мережі роблять наше життя цікавішим. Ми дізнаємось нове, підтримуємо зв’язок з друзями і зрештою самі ділимось інформацією.

Проте наука не стоїть на місці. Найшвидше розвивається інноваційна технологія. Планшети, смартфони , сенсорні ноутбуки, гнучка клавіатура та інше – це все надсучасні винаходи людства, які роблять наше життя кращим і комфортнішим.

Але людина завжди хоче чогось більшого, прагне самовдосконалитись . Тому трішки пофантазувати про майбутнє нам не завадить. Чудово було б мати « розумний дім ». Який би міг тебе зранку розбудити і сам розумів коли, що робити за допомогою сенсора. Звичайно цікаво було б і побачити, як ти лише за допомогою голосу увімкнув телевізор і відкрив холодильник. Проте якщо ти захворів і у тебе змінився голос, то програма не буде працювати, що не дуже зручно. Але з сенсором все навпаки, можна експериментувати.

Наприклад, спеціальний холодильник, який наперед знає яких і скільки продуктів потрібно. Та коли їх не вистачає, то він автоматично замовляє їх у супермаркеті через інтернет; продукти привозять до самого дому. Звичайно все це робиться лише з вашого дозволу.

Чи супердзеркало у ванній? Яке показує прогноз погоди, ваш маршрут чи навіть вибирає цікаве з газет, поки ви чистите зуби. Це не тільки зручно, але й велика економія часу.

А якщо ви не вдома та сумніваєтесь, що щось не вимкнули чи просто хочете подивитись, що там відбувається? На допомогу вам прийде вбудована камера на телевізорі чи холодильнику.

Життя не стоїть на місці. Його ритм збільшується і витримати шалений темп нам допомагають інноваційні технології.

Горожанова Настя

Advertisements

2 thoughts on “Ми живемо у ХХІ столітті – Горожанова Настя

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s