Литвішко Антон


У недалекому минулому радіо, телебачення, не кажучи вже про мобільний телефон чи комп’ютер, сприймались як щось неймовірне. Це було дивом ХХ століття. Тепер як анекдот розповідають історію про господаря, який почувши голос із “радіо будиночка ”, взявся шукати вхід до нього і видивлятися маленьких чоловічків, які промовляли.

Паперовий телефон

         «Це – майбутнє. Все буде виглядати так в близькому майбутньому в най ближчі п’ять років», – таку характеристику пристрою під назвою «паперовий телефон»  дав Роел Вертегаал (Roel Vertegaal), який є керівником лабораторії Human Media Lab з університету Канади Queen’s University. Саме тут і було зробленно цей новітній винахід.

Прототип смартфона, названого Paper Phone,  що в порівнянні з теперішніми смартфонами характеризується  чудовою гнучкістю. Він виповнює ідентичні простому смартфону, але має  гнучкий дисплей Е Link, розмір якого становить 9,5 см по діагоналі. Винахідники паперового  телефона впевнені, що за рахунок цього пристрій є набагато ергономічнішим. Цей новітній винахід майбутьньго «паперофон» має велику перевагу: він приймає форму кишені, а не виступає під тканиною в вигляді твердих кутів.

Цей телефон має набор корисних функцій, серед яких: голосовий зв’язок, читання книг, прослуховування музики, робити замітки. При цьому щоб перевернути сторінку, треба зробити більш натуральний рух ніж нажати кнопку. А коли користувача складається враження, ніби він дійсно малює олівцем.

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s