Бондар Георгій


Науковці активно розробляють нові та удосконалюють вже відомі технології. Кожен з нас, напевне, не уявляє свій день без мобільного телефону чи Інтернету, у який можна потрапити через планшет, комп’ютер або той самий маленький, але сповнений багатьма функціями, телефон.

Зараз, розмовляючи з молоддю, ми не раз чуємо про машину часу, робота-помічника, який міг би замість нас ходити на роботу чи прибирати вдома. Діти та дорослі вірять, що незабаром світ стане більш розвиненим і досконалим.

Особливо мене приваблює застосування інноваційних технологій у навчальному процесі. Наприклад, за допомогою відеоконференції у дітей є чудова нагода спілкуватися з ровесниками з інших країн, вивчати як іноземну мову, так і культуру та історію іншої нації. Віртуальний світ дозволив би учням  відчути посушливий клімат пустелі Вікторії в Австралії, побачити унікальність «неонового» озера Джінсленд, побувати на дні океанів і зануритись у неповторний світ коралів. Уявіть, що діти не лише їздять на екскурсії до музеїв, а й літають на інші планети й навіть галактики!

Проблема застосування інноваційних технологій у медицині є також надзвичайно актуальною. Думаю, в недалекому майбутньому лікарі для діагностування та лікування своїх пацієнтів будуть використовувати нанороботів. Такі роботи будуть просто «мандрувати» всередині нашого тіла і, знайшовши якесь відхилення, миттєво реагувати на це. Вони відновлюватимуть пошкоджені органи, запобігатимуть передачі спадкових хвороб, знешкоджуватимуть патогенні клітини. Спеціальні чипи, введені у мозкову підкірку, допоможуть людині повернути втрачену пам’ять.

Незважаючи на всі переваги розвитку інноваційних технологій, слід звернути особливу увагу на згубний вплив людства на навколишній світ. Тому сучасні технології повинні бути покликані на захист та збереження нашої планети. Машини без водіїв, «розумні» будинки – це все добре. Але яка ціна такого прогресу? Ніхто не зосереджує великої уваги, особливо у нашій країні, на джерелах енергії. Не дивно, що за деякими прогнозами колись на Землі залишаться лише машини, а людські істоти просто вимруть. Я вважаю, що за допомогою сучасних розробок треба не лише полегшувати життя людей, а й дбати про нашу спільну домівку – планету Земля. Я вірю, що незабаром автомобілі припинять викидати у повітря тони вуглекислого газу і будуть пересуватися як по поверхні землі, так і в повітрі, використовуючи воду як пальне. Новітні технології зможуть регулювати склад атмосферного повітря, знешкоджуючи шкідливі речовини. Цим ми запобігатимемо парниковому ефекту і глобальному потеплінню. Сонячна енергія та енергія вітру буде акумулюватися спеціальними пристроями, а потім використовуватиметься за призначенням.

Ось у такому недалекому майбутньому я хотів би жити, де новітні технології і людина – невід’ємне ціле, де технологічний прогрес використовуватиметься лише на благо людства і природи.

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s