Конкурс “Я молюсь за тебе, Україно!”-2014

DSCN5854Неспокійним і тривожним був цей навчальний рік для нашої держави. Не лишились байдужими до драматичних подій в Україні і вихованці гуртка інформатики. Ми обговорювали всі новини та події, співпереживали Майдану, поминали полеглих. На заняттях створено  відеоряди, присвячені героям Небесної Сотні. З ентузіазмом взяли участь в акції «Зробимо Луцьк чистим».

А Мацюк Дар’я та Настенко Софія не лише створили відеоролик «Я не зламаюсь» за піснею «Незалежний» музичної композиції групи “Антитіла”, а й взяли з ним участь в конкурсі «Я молюсь за тебе, Україно!». Цікавою та водночас напруженою була церемонія нагородження. Ведучі до останнього моменту зберігали інтригу і розповідаючи про роботу переможців у певній номінації, не називали імен авторів. Найкращі презентаційні проекти переглядали усім залом на великому екрані. Робота Дар’ї і Софії посіла перше місце у номінаціїDSC00251 «Авторське бачення». Схвальний відгук на відеоролик надіслав і соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Лишилось лише додати, що в Інтернеті ролик набрав 368 переглядів.

Але, головна нагорода у дівчат ще попереду – вони щиро сподіваються, що в Україні найближчим часом встановиться мир і спокій і всі її жителі об’єднаються навколо ідеї національного державотворення.

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s