Круглий стіл “Книга і комп’ютер сьогодні”

Круглий стіл "Книга і комп'ютер сьогодні"9 жовтня в міській дитячій бібліотеці було проведено круглий стіл “Книга і комп’ютер сьогодні”. На зустріч з учнями школи №5 були запрошені і наші гуртківці. Спочатку керівник гуртка і завідуюча бібліотеки посперечались, що важливіше в сьогоднішньому житті: книга чи комп’ютер? Одна співрозмовниця наводила аргументи на користь книги, а інша – на користь комп’ютера і новітніх інформаційних технологій. Круглий стіл "Книга і комп'ютер сьогодні"Бібліотекар казала:

– Книга була першою, саме з книг інформація потрапила в Інтернет.

– Зате тепер в Інтернеті знайти інформацію швидше і легше, навіть, побутує вислів : “Якщо цієї інформації немає в Інтернеті, то її немає ніде”, – відповідала керівник гуртка інформатики.

– Книги перед друком ретельно перевіряються, в них не може потрапити неправдива інформація.

– Є багато сайтів, призначених в першу чергу для школярів, зміст яких теж перевіряється. Ці сайти  рекомендовані міністерством освіти та іншими авторитетними організаціями. Відвідування таких сайтів є не шкідливим, а, навпаки, корисним. Крім того, книги великі і громіздкі, а на одному лазерному диску може поміститись вся шкільна програма!

Вихованець гуртка "Основи поліграфії і видавництва" Віктор ЩесюкАле скоро всі присутні зрозуміли, що насправді і інформатики поважають книгу, і бібліотекарі цінують комп’ютер та Інтернет. Представники “книжної” та “комп’ютерної” професії урочисто помирились. А вихованці ЦНТТУМ представили на суд глядачів свої роботи на тему книги. Присутні з цікавістю переглянули презентації “Книжка-помічниця” Віктора Щесюка Вихованка гуртка інформатики Проць Іванна(гурток “Основи поліграфії і видавництва”, сш №1), “Як книжка друзів повертала” Проць Іванни (гурток інформатики, школа-ліцей №7), “Соняшник” Бондаря Ярослава (гурток інформатики, школа-ліцей №9) комп’ютерні ігри, створені Бондарем Ярославом і Кубаєм Антоном (гурток інформатики, школа-ліцей №7).

Вихованець гуртка інформатики Бондар Ярослав

В кінці зусВихованець гуртка інформатики Кубай Антонтрічі всі присутні згодились з думкою про те, що книга і комп’ютер однаково важливі в сьогоднішньому житті і що найкраще, коли вони доповнюють один одного.

В інших виданнях про цей захід

Advertisements

Хочете лишити відгук?

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s